Πρόγραμμα Τηλεόρασης - Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
Δες τι παίζει αυτή αυτή την Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 και βρες το αναλυτικό πρόγραμμα για όλα τα ελεύθερα κανάλια της Ελληνικής τηλεόρασης. Εδώ θα ενημερωθείς σχετικά με τις ταινίες, σειρές και τις εκπομπές που μπορείς να παρακολοθήσεις τη συγκεκριμένη ημέρα για το κάθε κανάλι ξεχωριστά. Αν θέλεις να δεις τι παίζει στην TV και τις υπόλοιπες ημέρες της εβδομάδας επέλεξε την ημερομηνία που σε ενδιαφέρει από το μενού που ακολουθεί.
Όλα τα Κανάλια
Επέλεξε το κανάλι που σε ενδιαφέρει για να δεις το πρόγραμμα για τη συγκεκριμένη ημέρα
Ταινίες της Ημέρας
Ακολουθεί λίστα με τις ταινίες που θα προβληθούν αυτή την Τετάρτη 15/5 στην τηλεόραση
Πρόγραμμα της Ημέρας
Δες τι παίζει την Τετάρτη 15/5 στο κάθε κανάλι ξεχωριστά
05:40 - Κοινωνία Ώρα Mega
09:40 - Πάμε Δανάη!
12:30 - Ειδήσεις
13:30 - Ελένη
15:50 - Live News
18:00 - Ειδήσεις
18:30 - The Chase
19:45 - Ειδήσεις
20:40 - Mega Αθλητικά powered by Stoiximan
20:50 - Καιρός
21:00 - Η Γη της Ελιάς
22:50 - Το Ναυάγιο
00:10 - Super Μπάλα Live
01:40 - Το 5ο Κύμα (The 5th Wave)
05:00 - Μαρία η Άσχημη
06:15 - MasterChef 2024
08:45 - Breakfast@Star
11:45 - Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 - Ντετέκτιβ Μονκ
15:00 - Ειδήσεις
15:45 - Ειδήσεις
15:50 - Shopping Star
17:30 - Cash or Trash
18:30 - Τροχός Της Τύχης
19:45 - Ειδήσεις
21:00 - MasterChef 2024
23:15 - Ζήνα το Βράδυ
02:00 - Ταινία
06:15 - Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:45 - Οικογενειακές Iστορίες
07:45 - Happy Day στον Alpha
10:00 - Super Κατερίνα
13:00 - Το Σόι Σου
14:00 - Ειδήσεις
14:50 - T-Live
16:35 - Ειδήσεις
16:45 - Αμφιβολίες
17:45 - Οικογενειακές Iστορίες
18:50 - Ειδήσεις
20:00 - Ο Παράδεισος των Κυριών
21:00 - Σασμός
22:40 - Το Προξενιό της Ιουλίας
00:15 - Ελληνική Ταινία
04:30 - America’s Funniest Home Videos
05:15 - Έρωτας με Επιδότηση ΟΓΑ
05:45 - Καλημέρα Ελλάδα
09:50 - Το Πρωινό
13:00 - Ειδήσεις
13:30 - Τώρα για το Μέλλον
13:50 - Ειδήσεις
14:00 - Κωνσταντίνου και Ελένης
15:00 - Ρουκ Ζουκ
16:15 - Το Καφέ Της Χαράς
17:45 - 5 x 5
18:45 - Ειδήσεις
21:00 - Ψυχοκόρες
22:30 - O Πρώτος από Εμάς
00:01 - The 2night Show
02:00 - 5 x 5
03:00 - Ρουκ Ζουκ
04:00 - Κάρμα
05:00 - Της Ελλάδος τα Παιδιά
06:00 - Ώρα Ελλάδος
09:50 - Πρωινό Σου Σου
13:00 - Ειδήσεις
14:00 - Οδός Ζαρίφη
16:00 - Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:15 - Ειδήσεις
16:30 - La Promesa: Η Υπόσχεση
17:45 - Σαν Ψέμα
18:45 - Ειδήσεις
20:00 - Σε Μια Στιγμή - Επεισόδιο 8
20:45 - Ταινία
22:30 - TV Queen
01:00 - Στο Γηροκομείο
03:00 - Πρωινό Σου Σου
05:15 - Εικόνες με τον Τάσο Δούση
05:30 - Πρώτη Εικόνα
06:00 - Σήμερα
09:50 - Αταίριαστοι
11:50 - Fay’s Time
13:40 - Ειδήσεις
14:00 - Ειδήσεις
16:15 - My Style Rocks
18:45 - Μονομάχος
19:50 - Ειδήσεις
21:00 - Survivor 2024
01:00 - 9-1-1
03:00 - Deadly Women
04:00 - Happy Traveller
05:00 - Πρώτη Εικόνα
05:30 - Ειδήσεις
06:00 - Συνδέσεις
10:00 - Πρωίαν Σε Είδον
12:00 - ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
13:00 - Ηλέκτρα – ΕΡΤ 1
14:00 - ΠΟΠ Μαγειρική
15:00 - Στούντιο 4
19:10 - Ηλέκτρα – ΕΡΤ 1
20:15 - Switch
21:00 - Η Ανακατώστρα (The Meddler)
22:45 - Η Παραλία
23:45 - Αθλητική Τετάρτη
00:45 - Ηλέκτρα – ΕΡΤ 1
01:50 - Πρωίαν Σε Είδον
03:40 - Στούντιο 4
06:10 - Βάθος Πεδίου - ΕΡΤ Αρχείο
07:00 - Γυναικεία Μοναστήρια
07:30 - Ξένιος Ζευς – Ταξιδεύοντας
08:30 - Νηστικό Αρκούδι
09:30 - Βάθος Πεδίου ΕΡΤ Αρχείο - «Δόμνα Σαμίου»
11:00 - Στενές Επαφές Τρύπιου Τοίχου
11:30 - Χαιρέτα μου τον Πλάτανο
13:00 - Η Γυφτοπούλα – ΕΡΤ Αρχείο
14:00 - Δύο Ζωές (Dos Vidas)
17:30 - Χαιρέτα μου τον Πλάτανο
19:00 - Η Ζωή Είναι Αλλού
20:00 - Δρόμοι – ΕΡΤ Αρχείο
22:00 - Συναντήσεις
23:00 - Μαύρος Καθρέφτης (Black Mirror)
00:01 - Η Δίκη – ΕΡΤ Αρχείο
01:00 - Η Ζωή Είναι Αλλού
02:00 - Δύο Ζωές (Dos Vidas)
04:20 - Δρόμοι – ΕΡΤ Αρχείο
06:00 - Απίθανα Ταξίδια με Τρένο
07:00 - Athleticus
07:20 - Πιρατα Και Καπιτανο
07:35 - Αριθμοκυβάκια (Numberblocks)
07:45 - Λούι
07:52 - Ιστορίες με το Γέτι (Yeti Tales)
09:00 - Με τον Φακό του Ταξιδιώτη - Με τον Φακό του Ταξιδιώτη - Επεισόδιο 2ο: Λαπωνία [Lapland]
10:00 - Μέρα με Χρώμα
11:30 - Η Ασία του Τζον Τορόουντ
12:00 - Απίθανα Ταξίδια με Τρένο
13:00 - Περίμετρος
14:00 - Κρουαζιέρα στη Ρόδο
15:30 - Βότανα, Καρποί της Γης
16:00 - Ο Κόσμος των ΣΠΟΡ
17:00 - Ελλήνων Δρώμενα
18:00 - Η Εποχή των Εικόνων
19:00 - Ένθετο
21:00 - Σκουπίδια στο Διάστημα
23:00 - Τα Τρία Πατώματα (Tre Piani)
02:00 - Μέρα με Χρώμα
03:30 - Περίμετρος
04:30 - Βότανα, Καρποί της Γης
06:00 - Πέτα τη Φριτέζα
07:00 - Μην Ψαρώνεις
08:00 - Εγκλήματα
09:00 - Η Αγορά Σήμερα
13:00 - Λίτσα. Com
15:00 - Οι Μεν και οι Δεν
16:00 - Μην Ψαρώνεις
17:00 - Πέτα τη Φριτέζα
18:00 - Εγκλήματα
19:30 - Άγριες Μέλισσες
21:00 - Criminal Minds
22:00 - Criminal Minds
01:00 - The Rookie
04:00 - The Rookie
05:00 - Άγριες Μέλισσες
05:30 - Επανάληψη Προγράμματος
08:25 - Σαν Σήμερα Στην Πολιτική
08:30 - Πρωινή Επισκόπηση
09:00 - Κοινοβουλευτικό Έργο
21:00 - Αστικό Τοπίο
21:30 - Διαβουλεύσεις
23:00 - Μικελάντζελο Αντονιόνι / Michelangelo Antognoni
00:01 - Γουέστερν (Western)
02:00 - Πρωινή Επισκόπηση
03:00 - Επανάληψη Προγράμματος
05:35 - Μπαμπάς στο Σπίτι (See Dad Run)
06:00 - iCarly
06:30 - Victorious
07:00 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
08:30 - Bubble Guppies
09:25 - Ντόρα η Μικρή Εξερευνήτρια
10:15 - Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
10:40 - Rusty Rivets
11:00 - Paw Patrol
11:30 - Top Wing
12:00 - Wallykazam!
13:00 - 44 Γάτες
13:30 - Fanboy and Chum Chum
14:00 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 - Οι Πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
15:00 - Magic Mixies
15:15 - Sylvanian Families
15:40 - Chi Chi Love
16:20 - Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
17:00 - Paw Patrol
18:00 - Τα Στρουμφάκια
18:30 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
19:00 - Kamp Koral
19:30 - The Loud House
20:00 - Μπάκουγκαν (Bakugan)
20:30 - Πάουερ Ρέιντζερς
20:55 - Akedo
21:10 - Χελωνονιντζάκια
21:35 - Rock Island Mysteries
22:00 - Άβαταρ
22:30 - iCarly
23:00 - Drake and Josh
23:30 - Victorious
00:01 - Χένρι ο Επικίνδυνος
00:30 - School of Rock
01:00 - Spyders
01:25 - Hunter Street
01:50 - Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
02:15 - Μπαμπάς στο Σπίτι (See Dad Run)
02:40 - iCarly
03:05 - Victorious
03:30 - Χένρι ο Επικίνδυνος
03:55 - Big Time Rush
04:20 - Hunter Street
04:45 - Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
05:10 - Zoey