Πρόγραμμα Τηλεόρασης - Δευτέρα 13 Μαΐου 2024
Δες τι παίζει αυτή αυτή τη Δευτέρα 13 Μαΐου 2024 και βρες το αναλυτικό πρόγραμμα για όλα τα ελεύθερα κανάλια της Ελληνικής τηλεόρασης. Εδώ θα ενημερωθείς σχετικά με τις ταινίες, σειρές και τις εκπομπές που μπορείς να παρακολοθήσεις τη συγκεκριμένη ημέρα για το κάθε κανάλι ξεχωριστά. Αν θέλεις να δεις τι παίζει στην TV και τις υπόλοιπες ημέρες της εβδομάδας επέλεξε την ημερομηνία που σε ενδιαφέρει από το μενού που ακολουθεί.
Όλα τα Κανάλια
Επέλεξε το κανάλι που σε ενδιαφέρει για να δεις το πρόγραμμα για τη συγκεκριμένη ημέρα
Ταινίες της Ημέρας
Ακολουθεί λίστα με τις ταινίες που θα προβληθούν αυτή τη Δευτέρα 13/5 στην τηλεόραση
Πρόγραμμα της Ημέρας
Δες τι παίζει τη Δευτέρα 13/5 στο κάθε κανάλι ξεχωριστά
05:40 - Κοινωνία Ώρα Mega
09:40 - Πάμε Δανάη!
12:30 - Ειδήσεις
13:30 - Ελένη
15:50 - Live News
18:00 - Ειδήσεις
18:30 - The Chase
19:45 - Ειδήσεις
20:40 - Mega Αθλητικά powered by Stoiximan
20:50 - Καιρός
21:00 - Η Γη της Ελιάς
22:50 - Το Ναυάγιο
00:10 - Maestro
04:40 - Φιλοδοξίες
05:00 - Μαρία η Άσχημη
06:15 - MasterChef 2024
08:45 - Breakfast@Star
11:45 - Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 - Ντετέκτιβ Μονκ
15:00 - Ειδήσεις
15:45 - Ειδήσεις
15:50 - Shopping Star
17:30 - Cash or Trash
18:30 - Τροχός Της Τύχης
19:45 - Ειδήσεις
20:40 - Καιρός
21:00 - MasterChef 2024
23:15 - First Dates
01:15 - Η Ζωή Μετά (Hereafter)
03:45 - To the Arctic
06:15 - Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:45 - Οικογενειακές Iστορίες
07:45 - Happy Day στον Alpha
10:00 - Super Κατερίνα
13:00 - Το Σόι Σου
14:00 - Ειδήσεις
14:50 - T-Live
16:35 - Ειδήσεις
16:45 - Αμφιβολίες
17:45 - Οικογενειακές Iστορίες
18:50 - Ειδήσεις
20:00 - Alpha-Ο Παράδεισος των Κυριών
21:50 - Σασμός
22:40 - Ο Σκαραβαίος
02:30 - Η Στροφή
04:30 - America’s Funniest Home Videos
05:15 - Έρωτας με Επιδότηση ΟΓΑ
05:45 - Καλημέρα Ελλάδα
09:50 - Το Πρωινό
13:00 - Ειδήσεις
13:30 - Τώρα για το Μέλλον
13:50 - Ειδήσεις
14:00 - Κωνσταντίνου και Ελένης
15:00 - Ρουκ Ζουκ
16:15 - Το Καφέ Της Χαράς
17:30 - 5 x 5
18:45 - Ειδήσεις
21:00 - Ψυχοκόρες
22:30 - Παγιδευμένοι
00:01 - The 2night Show
02:00 - 5 x 5
03:00 - Ρουκ Ζουκ
04:00 - Ιωάννα της Καρδιάς
05:00 - Της Ελλάδος τα Παιδιά
05:55 - Driver’s Seat
06:00 - Ώρα Ελλάδος
09:50 - Πρωινό Σου Σου
13:00 - Ειδήσεις
14:00 - Οδός Ζαρίφη
16:00 - Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:15 - Ειδήσεις
16:30 - Εικόνες με τον Τάσο Δούση
17:45 - Σαν Ψέμα
18:45 - Ειδήσεις
20:00 - La Promesa: Η Υπόσχεση
20:45 - Ελληνική Ταινία
22:30 - TV Queen
01:00 - Όσα δε Λέμε με την Άννα Δρούζα
02:30 - Η Δίκη στο Open
04:00 - Οδός Ζαρίφη
05:15 - Εικόνες με τον Τάσο Δούση
05:30 - Πρώτη Εικόνα
06:00 - Σήμερα
09:50 - Αταίριαστοι
11:50 - Fay’s Time
13:40 - Ειδήσεις
14:00 - Ειδήσεις
16:15 - My Style Rocks
18:45 - Μονομάχος
19:50 - Ειδήσεις
21:00 - Survivor 2024
01:00 - 9-1-1
03:00 - Deadly Women
04:00 - Happy Traveller
05:00 - Πρώτη Εικόνα
05:30 - Ειδήσεις
06:00 - Συνδέσεις
10:00 - Πρωίαν Σε Είδον
12:00 - ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
13:00 - Ηλέκτρα – ΕΡΤ 1
14:00 - ΠΟΠ Μαγειρική
15:00 - Στούντιο 4
19:10 - Ηλέκτρα – ΕΡΤ 1
20:15 - Switch
22:45 - Η Παραλία
23:45 - Ηλέκτρα – ΕΡΤ 1
00:50 - Υπόθεση Αργκάιλ - Eπεισόδιο 1
01:45 - Πρωίαν Σε Είδον
03:30 - Στούντιο 4
06:00 - Δρόμοι – ΕΡΤ Αρχείο
07:00 - Γυναικεία Μοναστήρια
07:30 - Ξένιος Ζευς – Ταξιδεύοντας
08:30 - Νηστικό Αρκούδι
09:30 - Βάθος Πεδίου ΕΡΤ Αρχείο - «Νίκος Κούνδουρος»
11:00 - Στενές Επαφές Τρύπιου Τοίχου
11:30 - Χαιρέτα μου τον Πλάτανο
13:00 - Η Γυφτοπούλα – ΕΡΤ Αρχείο
14:00 - Δύο Ζωές (Dos Vidas)
17:30 - Χαιρέτα μου τον Πλάτανο
19:00 - Παρασκήνιο
20:00 - Δρόμοι – ΕΡΤ Αρχείο
22:00 - Συναντήσεις
23:00 - Μαύρος Καθρέφτης (Black Mirror)
00:01 - Η Δίκη – ΕΡΤ Αρχείο
01:00 - Παρασκήνιο
02:00 - Δύο Ζωές (Dos Vidas)
04:20 - Δρόμοι – ΕΡΤ Αρχείο
07:00 - Athleticus
07:20 - Πιρατα Και Καπιτανο
07:35 - Αριθμοκυβάκια (Numberblocks)
07:45 - Λούι
07:52 - Ιστορίες με το Γέτι (Yeti Tales)
08:00 - Τα Όμορφα Ποτάμια της Βρετανίας με τον Ρίτσαρντ Χάμοντ Α Επεισόδιο 1ο: Σέβερν [Severn]
10:00 - Μέρα με Χρώμα
12:00 - Απίθανα Ταξίδια με Τρένο
13:00 - Περίμετρος
14:00 - Οικογένεια Χωραφά
15:30 - Βότανα, Καρποί της Γης
16:00 - Ο Κόσμος των ΣΠΟΡ
17:15 - BasketLeague
21:30 - Με 300 Ευρώ (2 For 300)
22:15 - Τζάμπολ
23:00 - The Blue Rose
00:01 - Art Week
02:00 - Μέρα με Χρώμα
03:30 - Περίμετρος
04:30 - Βότανα, Καρποί της Γης
06:00 - Πέτα τη Φριτέζα
07:00 - Μην Ψαρώνεις
08:00 - Εγκλήματα
09:00 - Η Αγορά Σήμερα
13:00 - Λίτσα. Com
15:00 - Οι Μεν και οι Δεν
16:00 - Μην Ψαρώνεις
17:00 - Πέτα τη Φριτέζα
18:00 - Εγκλήματα
19:30 - Άγριες Μέλισσες
21:00 - Criminal Minds
01:00 - The Rookie
04:00 - The Rookie
05:00 - Άγριες Μέλισσες
05:30 - Επανάληψη Προγράμματος
08:30 - Έλληνες Αειναύτες
08:55 - Σαν Σήμερα Στην Πολιτική
09:00 - Εκπαιδευτική Τηλεόραση
10:00 - Έλληνες Αειναύτες
11:00 - Αστικό Τοπίο
11:30 - Αστικό Τοπίο
13:00 - Τετράδια Κοινοβουλευτικού Λόγου
14:00 - Κοινοβουλευτικές Ιστορίες
15:00 - Ο Λόγος της Γραφής ΙΙ
16:00 - Μουσικοί Διάλογοι
17:00 - Η Εξόριστη Ελληνική Τέχνη
18:00 - Βιβλιοβούλιο
19:00 - Γωνιές της Χίου - Αφιέρωμα στην Μέσα Διδύμα
21:00 - Κατάθεση Ψυχής
22:00 - Συνάντηση
00:30 - Μαγικός Φανός
01:00 - Πρωινή Επισκόπηση
02:00 - Επανάληψη Προγράμματος
05:35 - Μπαμπάς στο Σπίτι (See Dad Run)
06:00 - iCarly
06:30 - Victorious
07:00 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
07:30 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
08:30 - Bubble Guppies
09:25 - Ντόρα η Μικρή Εξερευνήτρια
10:15 - Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
10:40 - Rusty Rivets
11:00 - Paw Patrol
11:30 - Top Wing
12:00 - Wallykazam!
13:00 - 44 Γάτες
13:30 - Fanboy and Chum Chum
14:00 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 - Οι Πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
15:00 - Sylvanian Families
15:25 - Chi Chi Love
15:40 - Rusty Rivets
16:05 - Trotties
16:30 - Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
17:00 - Paw Patrol
18:00 - Τα Στρουμφάκια
18:30 - Μπομπ ο Σφουγγαράκης
19:00 - Kamp Koral
19:30 - The Loud House
20:00 - Μπάκουγκαν (Bakugan)
20:30 - Πάουερ Ρέιντζερς
21:00 - Χελωνονιντζάκια
21:30 - Άβαταρ
22:30 - Spyders
23:00 - Drake and Josh
23:30 - Hunter Street
00:01 - School of Rock
00:30 - Victorious
01:00 - iCarly
01:25 - Χένρι ο Επικίνδυνος
01:50 - Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
02:15 - Μπαμπάς στο Σπίτι (See Dad Run)
02:40 - iCarly
03:05 - Victorious
03:30 - Χένρι ο Επικίνδυνος
03:55 - Big Time Rush
04:20 - Hunter Street
04:45 - Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
05:10 - Zoey